7 milyon hasta Invisalign şeffaf plak teknolojisi ile tedavi oldu

Align Technology, dünyanın en gelişmiş şeffaf plak teknolojisine sahip Invisalign sistemiyle tedaviye başlayan hasta sayısının 7 milyona ulaştığını bildirdi. Ortodontik tedavi sürecine yeni bir boyut kazandırarak

Align Technology, dünyanın en gelişmiş şeffaf plak teknolojisine sahip Invisalign sistemiyle tedaviye başlayan hasta sayısının 7 milyona ulaştığını bildirdi. Ortodontik tedavi sürecine yeni bir boyut kazandırarak birçok hastanın tedavisini kolaylaştıran Align Technology, Fortune 100 En Hızlı Büyüyen Şirketler listesinde 25. sıradan girerek dünyanın gelir, kâr ve hisse senedi getirisi açısından en iyi üç yıllık performans gösteren şirketleri arasında yer aldı.

Align Technology 7 milyonuncu hastaya ulaştı
Align Technology, 1999 tarihinde geliştirdiği Invisalign teknolojisiyle birlikte kurulduğu günden bugüne sürekli olarak büyümeye, gelişmeye ve ortodontik hastalara yeni tedavi olanakları sunmaya devam ediyor. Şeffaf plak teknolojisi, estetik ve ağrısız daha hızlı tedavi olanağıyla ortodontik tedaviye yeni bir boyut kazandıran Align Technology, dünya genelinde 7 milyonuncu hastasına ulaştı. Align Technology Türkiye Genel Müdürü Evren Köksal, Align Technology'nin başarılı büyüyüşü ve Fortune 100 En Hızlı Büyüyen Şirket listesine girmesi hakkında şunları söyledi: “Invisalign sistemi sayesinde hastalar, geleneksel ortodontik yöntemlerde olduğundan çok daha kolay bir tedavi süreci yaşıyorlar. Dünya genelindeki 150.000'i aşkın sertifikalı doktorumuz ve 7 milyonu aşan hasta sayımız ile Invisalign tedavisinin gittikçe daha da fazla benimsendiğini görüyoruz. Başarılarımızın, dünyanın gelir, kâr ve hisse senedi getirisi açısından en iyi üç yıllık performans gösteren şirketlerini gösteren Fortune 100 En Hızlı Büyüyen Şirket listesine girerek takdir edildiğini görmek bu sebeple bizleri çok mutlu ediyor.”

Kaynak:marjinal

1.1b
Okunma