BUİKAD, ‘Kır Çiçekleri’ için Koşacak...

Spora verdiği destek ile de adından övgü ile söz ettiren EKER’in “Sağlıklı Yaşam İçin Koş” mottosuyla hayata geçirdiği “Eker I Run Yol Koşusu” 6. kez hayat buluyor.

Spora verdiği destek ile de adından övgü ile söz ettiren EKER’in “Sağlıklı Yaşam İçin Koş” mottosuyla hayata geçirdiği “Eker I Run Yol Koşusu” 6. kez hayat buluyor. Eker’in sponsorluğunda, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Atletizm Federasyonu, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle, Bursa-Orhaneli yolunda düzenlenecek olan “6. Eker I Run Yol Koşusu”, 6 Ekim 2019, Pazar günü Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki Eker Meydan’dan start alacak.

Bu yıl 6.kez gerçekleşen Eker I Run koşusunda BUİKAD, 5.kez yer alarak farkındalığı arttırmak için koşuyor.

BUİKAD (Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği) 5. Kez 6 Ekim’de Eker I Run Koşusunda ÇEK'in Kır Çiçekleri Okusun Projesi yararına gönüllü üyeleri ile koşacak ve bağış toplayacak.

Çağdaş Eğitim Kooperatifi´nin; Anadolu bozkırında kendiliğinden açıp sönen hiçbir kırçiçeği kalmasın sloganı ile başlatılan, ‘Kır Çiçekleri´ projesi yararına koşacak olan 30’a yakın gönüllü üye toplamda 3 kız öğrencinin okumasını sağlayacak bağış elde edecek.

Senteservices Reklam

947
Okunma