Çocuklarınızın zihinsel ve bedensel sağlığı için ham balı öğünlerinden eksik etmeyin

Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla öğrenci eğitiminde beslenmenin etkisi gündeme geliyor. Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimleri tamamlandı ve başarılı bir eğitim dönemi

Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla öğrenci eğitiminde beslenmenin etkisi gündeme geliyor. Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimleri tamamlandı ve başarılı bir eğitim dönemi geçirebilmeleri için beslenme büyük önem taşıyor. Bağ bağlanması güç teknolojisi yardımcı olan ham balın çocuklar için faydalar vurgulayan bal ve arı ürünleri üreticisi Ahmet Bağran Aksoy, Ham Balın Öğrencileri ve İnsanları Temel Vazgeçilmez.

Çocukların sağlıklı ve düzenli beslenmeleri fiziksel ve zihinsel gelişimiyle birlikte okul başarısını da etkiliyor. Sınıfların sıkça rastlanan bulaşıcı hastalıklar ve havasızlar onlardan çoğalan mikroplar, ortamda bağların bulunduğu yerlerde zayıflatarak, sağlık alanında yaşamalarına ve eğitimlerinde aksaklıklara neden oluyor. Yetişkinlere göre bağlanma sistemi daha zayıf olanlarda hastalıklara karşı güçlü kalabilmesi için beslenmelerine özen göstermeleri gerekir. İçerdiği vitamin, mineral, enzim, aminoasit ve probiyotiklerle bağlanma özelliğini etkinleştiren jambon bal, virüslerin doğaluda girmesini engelleyerek hastalıklara karşı koruyor. Aminoasit, kalsiyum ve demir gibi mineraller ile beynin geliştirilmesi desteklenmesi zihni açıyor. Dünya Sağlık Örgütü,

Aktaran Etabal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bağran Aksoy, “ Çocukların zihinsel ve doğa hedefleri için bal hedefleri orada polen ve arı sütü gibi yerlerin hedeflerine doğru bir seçim yapacak. Arı sütü protein içeriğini çocuk gelişimine olanak sağlar ve bağlamayı sağlar. Arı poleni proteini, vitamin ve demir içeriğini enerji sağlaması yanında sıra kasların gelişimini gösteriyor. Aynı zamanda arı sütü ile bal karıştırıldığında balın antibakteriyel etkisi daha da artarda kavrama, soğuk algınlığı ve zayıflama sisteminin iyileştirilmesi edici etki kazanır. En az bir öğünde çocuklarımızın arısı varmakta sağlanıyor, fiziksel ve zihinsel gelişebiliyor destek olabiliriz . ”İfadesinde bulundu.

Çocukların zihnini güçlen diriyor

B vitamini içeriği zengin olan jambon bal içerdiği aminoasit, kalsiyum ve demir gibi mineraller ile beynin geçmişi ve verimli çalışmasının başarısını sağlayarak zihni kuvvetlendiriyor. Ham bal, okul dönemi yoğun tempo içinde olan öğrencilere enerji üretimi eğitim hayatlarına daha fazla zinde devam etmelerine yardımcı oluyor.

Çocuklar İçin Özel Ürettik

Her yaş grubuna hitap eden özel karışım kürü tarifini paylaşan Ahmet Bağran Aksoy, ' ' Vücudu zırhlayan özel karışım kürü ile çocuklarınızı sağlayarak destek olabilirsiniz. Bu kürün içeriğinde; 500 gram jambon bal, 100 gram polen, 100 gram arı sütü ve 20 gram propolis bulunmaktadır. İlk 4 yaş civarı ve üstündeki çocuklara yarım tatlı kaşığı şeklinde verilebilir. '' açıklamasında bulundu.

1.2b
Okunma