Tasarım ve Gastronomi bir arada

Türkiye'de milyonlarca turistin uğrak yeri Karaköy'ün tarihi dokusu kadar gastronomi değerleri de dikkat çekiyor Karaköy Rıhtım'dan Arnavut kaldırımlı yokuşları adım adım tırmanırken

Türkiye'de milyonlarca turistin uğrak yeri Karaköy'ün tarihi dokusu kadar gastronomi değerleri de dikkat çekiyor. Rıhtımdan Arnavut kaldırımlı yokuşları adım adım tırmanırken birçok mekanın büyüsüne kapılmamak mümkün değil... 

Bazı mekanlar ise auraları ile o kadar çarpıcı ki, kesinlikle ziyaret listelerinin ilk sıralarında!

TASARIM VE GASTRONOMİNİN MUHTEŞEM DANSI...
İdil Banu Space Solutions mimarlık ofisinin de içerisinde yer aldığı Good Design'da hem göz alıcı tasarımları hem de birbirinden lezzetli özgün tatları bir arada bulmak mümkün.

Tasarım meraklılarının eşsiz lezzetler tadabildiği, lezzet avcılarının da mimari nüanslarla buluşabildiği mekan Karaköy'ün trendleri arasında yerini almış.

BURADA YAPILAN ALIŞVERİŞ YARDIM OLARAK DA GERİ DÖNÜYOR

Mekandaki bistro bölümünde, ortamın hoş havasını önemli ölçüde etkileyen ve satın alabileceğiniz tasarımlar da sergileniyor ve bazı tasarımların geliri Darüşşafaka'ya bağışlanıyor. Good Design bu farkıyla dikkatleri üzerine çekiyor ve bizce büyük bir alkışı hak ediyor.

HİBYA HABER AJANSI

1.2b
Okunma