Zorlu PSM ’de Bu Hafta 7 – 13 Ekim

Hafta boyu caz rüzgarı ise akustik bir caz manouche grubu olan Flapper Swing, caz tadında yorumlayacağı repertuvarı ile Zeynep Özyılmazel ve 8 yaşından itibaren piyano eğitimi alan Selen Beytekin ve eşsiz ekibiyle

Hafta boyu caz rüzgarı ise akustik bir caz manouche grubu olan Flapper Swing, caz tadında yorumlayacağı repertuvarı ile Zeynep Özyılmazel ve 8 yaşından itibaren piyano eğitimi alan Selen Beytekin ve eşsiz ekibiyle touché’de olacak.

Çocuklar için de tiyatronun değişmeyen adresi olma yolunda ilerleyen Zorlu PSM, 15. yılında olan Zorlu Çocuk Tiyatrosu “Hayal Çalan Cadı” ile minik izleyicileri ağırlayacak!

KAAN SEKBAN SAÇMALAR // 07 EKİM, PAZARTESİ - 08 EKİM, SALI // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban, kendi odasından yaptığı talk şovları bir adım öteye taşıyarak seyirci karşısına çıkıyor ve plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına kadar kendine özgü üslubuyla saçmalıyor.

Bilet Fiyatları:

- 99.00 TL

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 07 EKİM, PAZARTESİ // touché // 21.00

Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen İbrahim Selim, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı yeni programında, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her hafta touché’de izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da izlenebilecek.

Kapı Açılış: 19:30

Etkinlik Saati: 21:00

Bilet Fiyatları:

Tam - 84.75 TL

Öğrenci - 49.50 TL

yavuzdiyebiçocuk - YAVUZ GÜNAL STAND UP // 8 EKİM, SALI // touché // 21.00

Lokal açık mikrofon kültürünün önde gelen temsilcilerinden, dört yıl boyunca açık mikrofon sahnesinde izleyici ile buluşan Yavuz Günal tek kişilik gösterisi ile touché’de! Kendisini; “Yabancı değil kendisi, buralardan.” olarak tanıtan Yavuz; izleyenler, izlemeyenlere “Yavuz diye bi çocuk var” diye anlattığı için gösterisinin adını “yavuz diye bi çocuk” koydu.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Tam - 80.25 TL

Öğrenci - 49.50 TL

FLAPPER SWING // 9 EKİM, ÇARŞAMBA // touché // 21.00

Django Reinhardt ve Sidney Bechet’nin izinden giden akustik bir caz manouche grubu olan Flapper Swing, repertuarında D.Reinhardt besteleri ve 1920-30’ların caz standartlarına yer vererek dinleyicilerine o dönemin eşsiz atmosferini yaşatmak için 9 Ekim akşamı touché sahnesinde seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:80.25 TL

ZEYNEP ÖZYILMAZEL // 11 EKİM, CUMA // touché // 21.30

Caz ve pop şarkılarından oluşan zengin repertuvarı ile geniş bir hayran kitlesi oluşturan Zeynep Özyılmazel İstanbul Gelişim Orkestrası’nda vokalist olarak başladığı profesyonel müzik hayatını babası Neco ve kardeşi Ayşe Özyılmazel ile farklı şehir ve mekanlarda performans sergileyerek sürdürdü. Bilinen caz standartları, bossanova, Latin caz ve eskimeyen Türkçe parçaları caz tadında yorumlayacak Zeynep Özyılmazel “A Taste of Jazz” projesi ile 11 Ekim akşamı touché sahnesinde!

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik Saati: 21.30

Bilet Fiyatları: 121. 00 TL

SELEN BEYTEKİN PROJECT // 12 EKİM, CUMARTESİ // touché // 21.30

Piyano eğitimine 8 yaşında başlayan Selen Beytekin; Fatih Erkoç, Kerem Görsev ve Tony Jones gibi birçok kıymetli caz müzisyeniyle sahne aldı. Şu an hem inşaat mühendisliği, hem mimarlık, hem de müzisyen olarak kariyerine devam eden caz müzisyeni, eşsiz ekibiyle touché sahnesine konuk oluyor!

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik Saati: 21.30

Bilet Fiyatları: 110.00 TL

ZORLU ÇOCUK TİYATROSU HAYAL ÇALAN CADI // 13 EKİM PAZAR // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 12:00

Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına kurulan, 2003’ten bu yana 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştıran Zorlu Çocuk Tiyatrosu 15. Yılında. Zorlu Holding tarafından çocuklara yönelik başlatılan “Bir Hayal Bir Oyun” yarışmasında birinci olan Ceren Çiçek’in kaleme aldığı öyküden yola çıkarak Serdar Saatman’ın yazdığı, Gaye Cankaya’nın yönetmenliğini üstlendiği müzik, dans, sihir ve bilimi bir araya getiren renkli çocuk oyunu “Hayal Çalan Cadı” 13 Ekim’deminik tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1.Kategori - 22.00 TL

2. Kategori - 11.00 TL

Kaynak:proiletisim

1.0b
Okunma